Hotele nad morzem i Pensjonaty nad jeziorem

Mielno oferuje turystom bogate zaplecze noclegowe dostosowane do oczekiwań i preferencji wszystkich gości. Znajdują się tutaj zarówno hotele, luksusowe hotele SPA, apartamentowce, pensjonaty, wille jak i liczne liczne kwatery prywatne, pola campingowe czy też pola namiotowe.

Znajdź swoje idealne miejsce na Twój pobyt nad Bałtykiem

Mielno cieszy się powodzeniem wśród turystów o każdej porze roku, i w każdej grupie wiekowej. Jesienią, zimą oraz wiosną, z walorów Mielna chętnie korzystają miłośnicy spacerów po czystych plażach – miłośnicy ciszy, spokoju oraz odprężenia. Dla nich właśnie skierowana jest oferta całorocznych hoteli SPA, oferujących wspaniały pobyt niezależnie od pogody. Podczas lata w Mielnie nie brakuje natomiast amatorów słonecznych kąpieli czy też całonocnych zabaw w licznych dyskotekach, klubach i pubach.

Hotele SPA Mielno są także popularnym miejscem wypoczynku gości z zagranicy, oczekujących od miejsca wypoczynku dodatkowych atrakcji w postaci masaży, kąpieli leczniczych i relaksacyjnych zabiegów na twarz i cało, czy też zabiegów czysto rehabilitacyjnych (drenaży, leczenia laserem, zimnem np. krioterapia). Nieodzownym miejsce dobrego hotelu SPA jest także basen, sauna oraz jacuzzi.

Szczegółowych informacji na temat bazy noclegowej udzieli Państwu CIT Mielno Centrum Informacji Turystycznej Mielno:

  • ul. Lechitów 23, 76-032 Mielno (obok hali sportowej)
  • Tel.: +48 94 316 61 52, Fax: +48 94 318 99 55
  • www.cit.mielno.pl