Mielno

Mielno – atrakcje dla całej rodziny

Największą atrakcją Mielna jest jednoczesny dostęp do morza i jeziora. W okresie wiosenno-letnim pozwala to czerpać radość z plażowania, morskich kąpieli oraz uprawiania sportów wodnych tj. windsurfing, kitesurfing, jet-skiing, kajakarstwo, wioślarstwo, żeglarstwo, piłka wodna, aerobik w wodzie i wiele innych. W okresie jesienno-zimowym turyści chętnie korzystają tu ze zdrowotnych spacerów w strefie jodu oraz całorocznych atrakcji przygotowanych przez lokalne przedsiębiorstwa turystyczne.

Mielno pod względem oferty zalicza się do czołowych miejscowości wypoczynkowych. Rozbudowana baza noclegowa daje możliwość zakwaterowania w hotelach, pensjonatach oraz kwaterach prywatnych o różnym standardzie i zróżnicowanym poziomie cen, a przede wszystkim zgodnie z indywidualnymi oczekiwaniami turystów. Klienci do wyboru mają różnorodne lokalizacje np. w tętniącym życiem centrum miejscowości, w hotelu nad morzem, pensjonacie nad jeziorem lub w cichej i spokojnej okolicy nieopodal głównych atrakcji.

W sezonie letnim miejscowość słynie z różnorodnej oferty gastronomicznej. Na prawdziwą ucztę mogą liczyć nie tylko miłośnicy świeżych ryb i wykwintnych dań inspirowanych kuchnią całego świata, ale także amatorzy szybkiego jedzenia typu kebab, burgery, zapiekanki, czy hot-dogi. W Mielnie nie zabraknie także znakomitej, świeżo mielonej kawy, ciast i lodów: włoskich, amerykańskich oraz rodzimych – wyrabianych na styl domowy.

Atrakcje przewidziane zostały także z myślą o rodzinach z dziećmi. W sezonie letnim na terenie Mielna najmłodszych turystów z pewnością ucieszą place zabaw, dmuchane zamki, park linowy oraz ciuchcia turystyczna. Nie zabraknie także rodzinnych połączeń np. kawiarnia i karuzela. W okresie jesienno-zimowym na terenie hoteli i pensjonatów dostępne są specjalne strefy dla dzieci, pokoje zabaw oraz zajęcia z animatorami czasu wolnego. Podczas gdy najmłodsi członkowie rodziny świetnie się bawią, miłośnicy odnowy biologicznej, zabiegów spa oraz atrakcji wodnych skorzystać mogą z całorocznej oferty hoteli SPA.

Zapraszamy także na www.mielno.pl.